AKADEMIA ZABAWY PO SĄSIEDZKU

O nas

O nas

PÓŁKOLONIE dla Przedszkolaków Wrocław

współwłaścicielka sieci „Leśnych żłobków i przedszkoli Po sąsiedzku” oraz Akademii Zabawy „Po sąsiedzku” (DalejMamy Kids). Od 2010 roku zajmuję się organizacją opieki nad dziećmi. Ukończyłam studia pedagogiczne, przez wiele lat pracowałam jako opiekunka dziecięca (nie będę ukrywać, że było to bardzo dawno temu ;)). W firmie zajmuję się tworzeniem nowych rozwiązań, projektów, zarządzaniem finansami, dokumentacją i komunikacją z urzędami. Wspieram moją wspólniczkę we wszystkich działaniach, w zarządzaniu zespołem, komunikacji z klientami (Rodzicami), w poszukiwaniu rozwiązań w różnych, czasem też tych trudniejszych sytuacjach. 

Oprócz tego jestem też trenerem, coachem biznesu – chętnie dzielę się nie tylko wiedzą zdobytą na studiach, licznych kursach, ale przede wszystkim doświadczeniem, praktyką. Uwielbiam pisać biznesplany i towarzyszyć klientom i klientkom w tworzeniu ich firm, projektów.

PÓŁKOLONIE dla Przedszkolaków Wrocław

współwłaścicielka sieci „Leśnych żłobków i przedszkoli Po sąsiedzku’’ oraz Akademii Zabawy „Po sąsiedzku” (DalejMama Kids). Od 10 lat pracuję z dziećmi. Swoją pracę zawodową zaczynałam od stanowiska Opiekunki Dziecięcej, gdzie zdobywałam nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie. Studiowałam psychologię i ukończyłam szkołę pedagogiczną. Na co dzień jestem również wykładowcą na Kursie Pedagogicznym.

Zarówno jako wykładowca, jak i właściciel placówek edukacyjnych w swojej pracy jestem przede wszystkim wsparciem merytorycznym i organizacyjnym dla Kadry, Dzieci i Rodziców. Swoją pasję, którą jest psychologia rozwoju, przekształciłam w swój codzienny zawód, co daje mi motywację do codziennego działania i tworzenia kreatywnych, bliskościowych i pełnych zrozumienia przestrzeni dla dzieci. 

półkolonie dla Przedszkolaków Wrocław, leśne półkolonie Wrocław

koordynator Akademii Zabawy Po sąsiedzku.  Magister historii na Uniwersytecie Wrocławskim.  Przez kilka lat pracował jako animator multimedialny prowadząc kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo był wychowawcą oraz kierownikiem kolonii i półkolonie  W swoim doświadczeniu zawodowym łączy pasję do dzieci, zdolność organizacji oraz zamiłowanie do tabelek 🙂 W Akademii Zabaw Po Sąsiedzku to wsparcie logistyczno-organizacyjne.  Kamil to pasjonat i kolekcjoner klocków . Dodatkowo jest członkiem stowarzyszenia „Zbudujmy to!”, które zrzesza fanów klocków LEGO.

półkolonie dla Przedszkolaków Wrocław, leśne półkolonie Wrocław

Nasze wsparcie organizacyjne i nie tylko. Pracuje z nami od kilku lat w ramach różnych projektów, m.in  Akademia Rozwoju DalejMama, Akademia Zabawy Po Sąsiedzku, Leśne Żłobki i Przedszkola Po sąsiedzku.

„Dobry duch” wszystkich przedsięwzięć. To Agnieszkę możecie najczęściej spotkać w naszych mediach społecznościowych. Mimo, że na stałe mieszka w Warszawie i obecnie jest pełnoetatową Mamą dwójki Maluszków, to dla naszych pomysłów zawsze znajdzie czas i energię.

Kadra Kozanów

półkolonie we Wrocławiu, Wrocław przedszkola leśna

Jestem absolwentką Pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoje doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywałam poprzez opiekę indywidualną, jak również spełniałam się w roli cioci w grupie żłobkowej.

Cechuje mnie odpowiedzialność, troska, empatia oraz życzliwe nastawienie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo i dobro dziecka. Potrafię budować relacje oparte za zaufaniu, otwartej komunikacji oraz przyjaznej atmosferze.

Największą satysfakcję z pracy daje mi uśmiech i radość dzieci. Od zawsze w moim życiu doświadczałam wielu twórczych aktywności, dlatego teraz chcę pokazywać najmłodszym świat z różnych perspektyw. Zawsze dbam o kreatywne spędzanie czasu oraz uwielbiam korzystać z chwil spędzonych wśród natury.

półkolonie we Wrocławiu, Wrocław przedszkola leśna

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia pedagogiczne na specjalizacji „Poradnictwo i Pomoc Psychopedagogiczna”. Jestem osobą empatyczną, radosną i dobrze zorganizowaną. Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. To praca, która daje mi nie tylko możliwość rozwoju, ale i ogromną radość i satysfakcję. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka. Dbam o ciepłą, serdeczną i rodzinną atmosferę w kontaktach z dziećmi. Ważne jest dla mnie, by każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne.

Kadra Biskupin

półkolonie we Wrocławiu, Wrocław przedszkola leśna

Ola prowadziła nasze Leśne półkolonie w zeszłorocznej edycji.

Jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Spośród proponowanych ścieżek kształcenia wybrałam psychologię kliniczno-wychowawczą dzieci i młodzieży. Psychologia rozwoju to dziedzina, w której nieustannie się kształcę. Uczęszczam również do szkoły policealnej, gdzie zdobywam kwalifikacje Opiekunki Dziecięcej. Podstawą moich relacji z dziećmi jest empatia i zaufanie. Okazywanie wsparcia i niesienie pomocy to dla mnie priorytet. Uśmiech i radość dzieci jest dla mnie inspiracją oraz motywacją na każdy kolejny dzień.

półkolonie we Wrocławiu, Wrocław przedszkola leśna

Jestem studentką czwartego roku wychowania fizycznego na AWF we Wrocławiu. Od małego sport nie jest mi obcy. Specjalizuję się  głównie w zajęciach fitness oraz pływaniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, gdzie jako instruktor pływania zapoznaje ich ze środowiskiem wodnym i pomagam w nabywaniu nowych umiejętności. Podczas mojej pracy na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo, a także zrozumienie i dobrą zabawę 🙂

Kadra Ołtaszyn

półkolonie we Wrocławiu, Wrocław przedszkola leśna

Ukończyłam studia licencjackie z Poradnictwa i Pomocy Psychopedagogicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie studiuję na studiach magisterskich z Pedagogiki Opiekuńczej z Terapią, również na Uniwersytecie. Od zawsze interesowała mnie praca z ludźmi, szczególnie z dziećmi. Wcześniej głównie udzielałam się wolontaryjnie, czy też poprzez dawanie dzieciom korepetycji lub praca z osobami z niepełnosprawnościami. Chcę się dokształcać i rozwijać w zakresie pedagogiki i cały czas aktualizuję swoją wiedzę. Mam 2-letnie doświadczenie pracy jako wychowawca na półkoloniach. Uwielbiam pracę z grupą dzieci i czuję się w tym bardzo dobrze.

półkolonie we Wrocławiu, Wrocław przedszkola leśna

Karolina prowadziła nasze Leśne półkolonie w zeszłorocznej edycji.

Jestem studentką Bezpieczeństwa Narodowego oraz pracuję jako opiekunka do dzieci. Aktywnie i kreatywnie spędzam czas z moimi podopiecznymi. Zamiłowanie do pracy z dziećmi rozwijam od wielu lat. Zawsze szybko łapałam dobry kontakt z dziećmi, a dzięki pracy w harcerstwie, mogłam te relacje budować i pogłębiać. Uwielbiam zwiedzać nowe, ciekawe miejsca, daje mi to dużo radości  – tyle samo co uśmiechy dzieci. Praca z nimi daje dużo motywacji do działania.

error: Content is protected !!

Leśne półkolonie dla Przedszkolaków

LETNIA PRZYGODA

PROMOCJA TURNUS 6

550zł

PROMOCJA TURNUS 7

500zł

półkolonie dla Przedszkolaków Wrocław, leśne półkolonie Wrocław
lesne polkolonie po sasiedzku akademia zabawy

LAST MINUTE

na drugi turnus 10-14 lipca

OŁTASZYN

700zł

Przy rezerwacji Wpisz kod: 

turnus2 

Promocja z okazji DNIA DZIECKA

W dniach 1 - 2 czerwca cena turnusu Letniej Przygody to 760zł.

Wpisz kod: wakacje2023
a aktualna cena
obniży się o 130zł